Zvěřinové pochoutky

Sobota, 12. Březen 2016 - 10:00 - Neděle, 13. Březen 2016 - 20:00
Blízký les doslova svádí k tomu, abychom ochutnaly všechny jeho pochoutky. Proto jsme se na Bludovečku rozhodli Vás potěšit specialitami ze zvěřiny.

Zvěřina má velice zdravé maso, které je bohaté na bílkoviny a obsahuje vitamíny řady B, ale i spoustu minerálů jako například sodík či železo. S vyjímkou divočáků se jedná o maso s minimálním obsahem tuků, takže je navíc ještě velice snadno stravitelné.
Dříve byla zvěřina jedním z hlavních složek našeho jídelníčku, v současné době je na ni nahlíženo už jen jako na příležitostné zpestření a znamenitou pochoutku. Nepromeškejte proto svou šanci a přijďte si k nám pro svůj gastonomický zážitek!

Restaurace a penzion Bludoveček informuje spotřebitele, že podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, má spotřebitel právo řešit spor mezi společností a spotřebitelem, pokud půjde o spor týkající se kupní smlouvy nebo smlouvy o poskytování služeb ze strany společnosti spotřebiteli a tyto smlouvy byly uzavřeny mezi společností a spotřebitelem počínaje dnem 1. 2. 2016 a dále (dále jen "spotřebitelský spor") formou mimosoudního řešení, kdy subjektem, k němuž je spotřebitel oprávněn předložit návrh na mimosoudní vyřešení sporu se společností je Česká obchodní inspekce (případně jiný subjekt, je-li povřen Ministerstvem průmyslu a obchodu). Bližší informace o možnosti mimosoudního řešení spotřebitelského sporu spotřebitel dále nalezne na internetových stránkách ČOI, viz. www.coi.cz.