Zimní zahrada

Zimní zahrada, která náleží k restauraci Bludoveček, je neobvyklým, o to však zajímavějším místem, kde si dát něco chutného k jídlu, nebo jen tak posedět například u dobré kávy.
Zimní zahrada restaurace Bludoveček

Zimní zahrada je příjemným útočištěm jak v létě, kdy nabízí příjemný stín, tak v zimě, kdy se zde můžete ohřát u hořícího krbu. Kromě toho si zde můžete objednat nápoje ze samostatného výčepu.
Kapacita zimní zahrady restaurace Bludoveček je až 40 míst. Jedná se o nekuřácký prostor, do kterého je povolen vstup psů malých plemen.

Restaurace a penzion Bludoveček informuje spotřebitele, že podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, má spotřebitel právo řešit spor mezi společností a spotřebitelem, pokud půjde o spor týkající se kupní smlouvy nebo smlouvy o poskytování služeb ze strany společnosti spotřebiteli a tyto smlouvy byly uzavřeny mezi společností a spotřebitelem počínaje dnem 1. 2. 2016 a dále (dále jen "spotřebitelský spor") formou mimosoudního řešení, kdy subjektem, k němuž je spotřebitel oprávněn předložit návrh na mimosoudní vyřešení sporu se společností je Česká obchodní inspekce (případně jiný subjekt, je-li povřen Ministerstvem průmyslu a obchodu). Bližší informace o možnosti mimosoudního řešení spotřebitelského sporu spotřebitel dále nalezne na internetových stránkách ČOI, viz. www.coi.cz.