Zabijačkové hody

Sobota, 6. Únor 2016 - 10:00 - Neděle, 7. Únor 2016 - 20:00
Taky byste si rádi smlsli na jelítkách, tlačence a jiných zabijačkových pochoutkách? Pak byste v těchto dnech určitě neměli minout restauraci Bludoveček!

Zabijačka patří k národnímu folklóru, bohužel však v současnosti už ty pravé domácí jsou čím dál vzácnější. Avšak o víkendu 6. a 7.2.2016 si u nás v restauraci na Bludovečku budete moci na všech těchto svých oblíbených zabijačkových dobrotách pochutnat.

Restaurace a penzion Bludoveček informuje spotřebitele, že podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, má spotřebitel právo řešit spor mezi společností a spotřebitelem, pokud půjde o spor týkající se kupní smlouvy nebo smlouvy o poskytování služeb ze strany společnosti spotřebiteli a tyto smlouvy byly uzavřeny mezi společností a spotřebitelem počínaje dnem 1. 2. 2016 a dále (dále jen "spotřebitelský spor") formou mimosoudního řešení, kdy subjektem, k němuž je spotřebitel oprávněn předložit návrh na mimosoudní vyřešení sporu se společností je Česká obchodní inspekce (případně jiný subjekt, je-li povřen Ministerstvem průmyslu a obchodu). Bližší informace o možnosti mimosoudního řešení spotřebitelského sporu spotřebitel dále nalezne na internetových stránkách ČOI, viz. www.coi.cz.