Vašek a Pepa v zimní zahradě

Sobota, 5. Březen 2016 - 16:00
Chcete-li strávit pohodové sobotní odpoledne, pak určitě vyražte na Bludoveček, kde Vám k tanci i poslechu zahraje oblíbené duo Vašek a Pepa.

Akce jistě zaujme nejen milovníky dechové hudby, ale i všechny, kteří nechtějí sobotu strávit doma, ale vyrazit si za nevšedním programem.

Restaurace a penzion Bludoveček informuje spotřebitele, že podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, má spotřebitel právo řešit spor mezi společností a spotřebitelem, pokud půjde o spor týkající se kupní smlouvy nebo smlouvy o poskytování služeb ze strany společnosti spotřebiteli a tyto smlouvy byly uzavřeny mezi společností a spotřebitelem počínaje dnem 1. 2. 2016 a dále (dále jen "spotřebitelský spor") formou mimosoudního řešení, kdy subjektem, k němuž je spotřebitel oprávněn předložit návrh na mimosoudní vyřešení sporu se společností je Česká obchodní inspekce (případně jiný subjekt, je-li povřen Ministerstvem průmyslu a obchodu). Bližší informace o možnosti mimosoudního řešení spotřebitelského sporu spotřebitel dále nalezne na internetových stránkách ČOI, viz. www.coi.cz.