Valentýnské menu na Bludovečku

Pátek, 12. Únor 2016 - 16:00 - Neděle, 14. Únor 2016 - 20:00
Víkend 12.-14.2.2016 se ponese ve znamení sv. Valentýna, proto jsme se i my rozhodli pro speciální menu, které jistě osloví nejen všechny zamilované.

Pokud si tak stále lámete hlavu s tím, jak tento tzv. svátek zamilovaných svému milovanému protějšku ozvláštnit, stačí zamířit k nám do restaurace na Bludovečku a užít si příjemné posezení u dobrého jídla.

Restaurace a penzion Bludoveček informuje spotřebitele, že podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, má spotřebitel právo řešit spor mezi společností a spotřebitelem, pokud půjde o spor týkající se kupní smlouvy nebo smlouvy o poskytování služeb ze strany společnosti spotřebiteli a tyto smlouvy byly uzavřeny mezi společností a spotřebitelem počínaje dnem 1. 2. 2016 a dále (dále jen "spotřebitelský spor") formou mimosoudního řešení, kdy subjektem, k němuž je spotřebitel oprávněn předložit návrh na mimosoudní vyřešení sporu se společností je Česká obchodní inspekce (případně jiný subjekt, je-li povřen Ministerstvem průmyslu a obchodu). Bližší informace o možnosti mimosoudního řešení spotřebitelského sporu spotřebitel dále nalezne na internetových stránkách ČOI, viz. www.coi.cz.