Termály Velké Losiny

Velké Losiny jsou sice malou obcí, zato ale velice zajímavou. Kromě proslulého zámku a ruční papírny zde vyvěrá řada termálních pramenů, které jsou již od 50. let minulého století využívány k relaxaci a regeneraci.

Vzdálenost od Bludovečku: 16,5 km

V současné době můžete ve Velkých Losinách navštívit nedávno vybudovaný termální park, kde si můžete vychutnat veškerou lázeňskou péči od koupelí v termální vodě, přes masáže až po saunování, zatímco Vaše ratolesti si mohou užívat tobogán či tzv. divokou řeku.

Park lze navštívit jak v rámci lázeňské léčby, tak i samostatně. Je to tak skvělý tip na rodinný výlet či relaxační víkend s partnerem nebo přáteli.

Podrobnější informace o cenách vstupného, jednotlivých procedur a o otevírací době naleznete na oficiálních webových stránkách Termálů Velké Losiny.

Zdroj obrázku: http://i.idnes.cz/15/074/vidw/STK5cee9f_182929_1141438.jpg

Restaurace a penzion Bludoveček informuje spotřebitele, že podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, má spotřebitel právo řešit spor mezi společností a spotřebitelem, pokud půjde o spor týkající se kupní smlouvy nebo smlouvy o poskytování služeb ze strany společnosti spotřebiteli a tyto smlouvy byly uzavřeny mezi společností a spotřebitelem počínaje dnem 1. 2. 2016 a dále (dále jen "spotřebitelský spor") formou mimosoudního řešení, kdy subjektem, k němuž je spotřebitel oprávněn předložit návrh na mimosoudní vyřešení sporu se společností je Česká obchodní inspekce (případně jiný subjekt, je-li povřen Ministerstvem průmyslu a obchodu). Bližší informace o možnosti mimosoudního řešení spotřebitelského sporu spotřebitel dále nalezne na internetových stránkách ČOI, viz. www.coi.cz.