Rybí speciality

Středa, 24. Únor 2016 - 12:00 - Neděle, 28. Únor 2016 - 20:00
Díky nám máte minimálně těchto pár dní možnost ochutnat řadu skvělých jídel z rybího masa, které většina z nás nejí zdaleka tak často, jako by měla.

Rybí maso by se dalo nazvat lékařem mezi masy. Kromě toho, že je bohaté na řadu minerálních látek jako je fluór či jód, působí také příznivě při srdečních onemocněních, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, vysoký kravní tlak a působí na naše tělo blahodárně i v mnoha jiných ohledech. 
Chcete-li tak udělat pro něco prospěšného pro své zdraví a ještě se při tom skvěle najíst, něměli byste rozhodně v těchto dnech minout restauraci Bludoveček.
V nabídce najdete ryby jako amur, candát či pražma a řadu dalších mořských i sladkovodních ryb. Navíc všechny pokrmy budou připraveny z čerstvých, nikoli mražených ryb.

Kromě toho si od středy do pátku budete moci každý den do 15:00 užít tuto speciální nabídku ryb:

STŘEDA  
Polévka: lososový krém
Hlavní jídlo: Křupavý candát na bylinkách podávaný s listovým špenátem,
studenou šalvějovou omáčkou a bramborovými kroketami
Dezert: Makový dortík 
220,-
ČTVRTEK  
Polévka: lososový krém
Hlavní jídlo: Jihočeský guláš ze sumce, žemlové knedlíky                                       
Dezert: Makový dortík
160,-
PÁTEK  
Polévka: losový krém
Hlavní jídlo: Pražma královská na grilu s omáčkou Cafe de  paris,
pyré z fialových brambor s rozmarýnem                                               
230,-
Restaurace a penzion Bludoveček informuje spotřebitele, že podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, má spotřebitel právo řešit spor mezi společností a spotřebitelem, pokud půjde o spor týkající se kupní smlouvy nebo smlouvy o poskytování služeb ze strany společnosti spotřebiteli a tyto smlouvy byly uzavřeny mezi společností a spotřebitelem počínaje dnem 1. 2. 2016 a dále (dále jen "spotřebitelský spor") formou mimosoudního řešení, kdy subjektem, k němuž je spotřebitel oprávněn předložit návrh na mimosoudní vyřešení sporu se společností je Česká obchodní inspekce (případně jiný subjekt, je-li povřen Ministerstvem průmyslu a obchodu). Bližší informace o možnosti mimosoudního řešení spotřebitelského sporu spotřebitel dále nalezne na internetových stránkách ČOI, viz. www.coi.cz.