Restaurace

Bludoveček je příjemná restaurace v rodinném stylu, kde na vás z nedalekého lesa dýchne kouzlo přírody.
1t  

Restaurace

Prostory restaurace s kapacitou 35 míst jsou nekuřácké a je zde zákaz vstupu se zvířaty. Dáváte-li přednost většímu soukromí, je zde pro vás k dispozici i náš salónek. A těm, kteří chtějí zažít něco neobvyklého, doporučujeme naši krásnou zimní zahradu. Za příznivého počasí, si pak můžete užít čerstvého vzduchu a využít našeho venkovního posezení.

1t  

Salónek

Salónek náležící k restauraci a penzionu Bludoveček má kapacitu až 20 míst. Salónek je tu pro všechny, kteří chtějí využít služeb restaurace a zároveň preferují soukromí. Vhodný je tak například pro pořádání menších rodinných či jiných oslav, k obchodním obědům, díky nainstalovanému plátnu však také jako prostror pro firemní školení nebo workshop. 
Stejně jako ostatní prostory restaurace Bludoveček je i salónek nekuřácký.

1t  

Zimní zahrada

Zimní zahrada, která náleží k restauraci Bludoveček, je neobvyklým, o to však zajímavějším místem, kde si dát něco chutného k jídlu, nebo jen tak posedět například u dobré kávy. Zimní zahrada je příjemným útočištěm jak v létě, kdy nabízí příjemný stín, tak v zimě, kdy se zde můžete ohřát u hořícího krbu. Kromě toho si zde můžete objednat nápoje ze samostatného výčepu. Kapacita zimní zahrady restaurace Bludoveček je až 70 míst. Jedná se o nekuřácký prostor, do kterého je povolen vstup psů malých plemen.

1t  

Venkovní posezení se stánkem

Za příznivého počasí můžete využít také našeho venkovního posezení náležejícího k restauraci Bludoveček. Venkovní pozesení je pro přístupné po celý rok, objednané jídlo a nápoje si tak v případě zájmu můžete vychutnat na čestvém vzduchu. Tuto část restaurace ocení především rodiny s dětmi, které zde najdou bohaté vyžití. Venkovní posezení je bez obsluhy. O víkendech je v provozu nový stánek s nápoji a grilovanými specialitami.

   

 

 

Týdenní menu najdete zde

 

Provozní doba

Pondělí - Čtvrtek 11,00 - 21,00
Pátek 11,00 - 23,00
Sobota 10,00 - 23,00
Neděle 10,00 - 20,00
Restaurace a penzion Bludoveček informuje spotřebitele, že podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, má spotřebitel právo řešit spor mezi společností a spotřebitelem, pokud půjde o spor týkající se kupní smlouvy nebo smlouvy o poskytování služeb ze strany společnosti spotřebiteli a tyto smlouvy byly uzavřeny mezi společností a spotřebitelem počínaje dnem 1. 2. 2016 a dále (dále jen "spotřebitelský spor") formou mimosoudního řešení, kdy subjektem, k němuž je spotřebitel oprávněn předložit návrh na mimosoudní vyřešení sporu se společností je Česká obchodní inspekce (případně jiný subjekt, je-li povřen Ministerstvem průmyslu a obchodu). Bližší informace o možnosti mimosoudního řešení spotřebitelského sporu spotřebitel dále nalezne na internetových stránkách ČOI, viz. www.coi.cz.