Pradědovo dětské muzeum

Pradědovo dětské muzeum je první regionální muzeum svého druhu v České republice. Muzeum pomáhá svým malým návštěvníkům nevšedním způsobem za využití všech smyslů poznat krásy a specifika Jeseníků a jejich okolí.

Vzdálenost od Bludovečku: 1,9 km.

Muzeum se skládá z několika částí, ve kterých najdou vyžití všichni od těch nejmenších až po největší. Vhodné je tak jako cíl nejen školních, ale i rodinných výletů.

V případě školních, popřípadě školkovských výletů, však nabízí i možnost dopravy moderním autobusem, občerstvení pro děti a vstup pedagoga zdarma.

Podrobnější informace včetně cen vstupného a otevírací doby najdete na oficiálních webových stránkách muzea.

Zdroj obrázku: http://www.vylety-zabava.cz/images/phocagallery/zabava/stredni-morava/pr...

Restaurace a penzion Bludoveček informuje spotřebitele, že podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, má spotřebitel právo řešit spor mezi společností a spotřebitelem, pokud půjde o spor týkající se kupní smlouvy nebo smlouvy o poskytování služeb ze strany společnosti spotřebiteli a tyto smlouvy byly uzavřeny mezi společností a spotřebitelem počínaje dnem 1. 2. 2016 a dále (dále jen "spotřebitelský spor") formou mimosoudního řešení, kdy subjektem, k němuž je spotřebitel oprávněn předložit návrh na mimosoudní vyřešení sporu se společností je Česká obchodní inspekce (případně jiný subjekt, je-li povřen Ministerstvem průmyslu a obchodu). Bližší informace o možnosti mimosoudního řešení spotřebitelského sporu spotřebitel dále nalezne na internetových stránkách ČOI, viz. www.coi.cz.