Pletení pomlázky a malování vajíček

Sobota, 26. Březen 2016 - 10:00
S Velikonoci je spojená spousta tradic, proto jsme se na Bludovečku rozhodli dvěma nejznámějším věnovat odpoledne.

Bílá sobota je jako stvořená pro upletení vlastnoruční pomlázky a barvení vajíček. I proto jsme se právě tento dne rozhodli jmenovaným činnostem věnovat u nás na Bludovečku. 
Určitě doražte také, protože s láskou pletené pomlázce se ta kupovaná zdaleka nevyrovná, stejně jako se originálně barveným vajíčkům nevyrovnají ta jednobarevná, která postrádají třeba jen náznak kreativity.

Restaurace a penzion Bludoveček informuje spotřebitele, že podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, má spotřebitel právo řešit spor mezi společností a spotřebitelem, pokud půjde o spor týkající se kupní smlouvy nebo smlouvy o poskytování služeb ze strany společnosti spotřebiteli a tyto smlouvy byly uzavřeny mezi společností a spotřebitelem počínaje dnem 1. 2. 2016 a dále (dále jen "spotřebitelský spor") formou mimosoudního řešení, kdy subjektem, k němuž je spotřebitel oprávněn předložit návrh na mimosoudní vyřešení sporu se společností je Česká obchodní inspekce (případně jiný subjekt, je-li povřen Ministerstvem průmyslu a obchodu). Bližší informace o možnosti mimosoudního řešení spotřebitelského sporu spotřebitel dále nalezne na internetových stránkách ČOI, viz. www.coi.cz.