Městské skály

Městské skály se nacházejí mezi Šumperkem a Rapotínem. Jedná se o zalesněný vrchol s dřevěným altánem na špičce, odkud se nám naskytne překrásný výhled na okolní obce a krajinu, za jasného počasí dokonce dohlédnete až na vrcholky Jeseníků včetně nejvyšší hory Pradědu.

Vzdálenost od Bludovečku:  9 km

Na městské skály míří nejen řada turistů či cyklistů, okolí altánu, ale také nedaleká Voštinova skála jsou totiž častým cílem mnoha horolezců.

Půjdete-li od Šumperka, můžete se také hned zpočátku cesty kochat Čarovným lesem. Zhruba od budovy bývalého sanatoria až po rozcestí Tulinka, kam se dříve chodilo tancovat, tak podél cesty můžeme „potkat“ řadu krásných dřevěných soch, které nás jako mávnutím kouzelného proutku přenesou do světa pohádek a nekonečné dětské představivosti. 

Zdroj obrázku: http://foto.turistika.cz/foto/92826/344/full_4fcf19_mestskeskalysloz.jpg

Restaurace a penzion Bludoveček informuje spotřebitele, že podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, má spotřebitel právo řešit spor mezi společností a spotřebitelem, pokud půjde o spor týkající se kupní smlouvy nebo smlouvy o poskytování služeb ze strany společnosti spotřebiteli a tyto smlouvy byly uzavřeny mezi společností a spotřebitelem počínaje dnem 1. 2. 2016 a dále (dále jen "spotřebitelský spor") formou mimosoudního řešení, kdy subjektem, k němuž je spotřebitel oprávněn předložit návrh na mimosoudní vyřešení sporu se společností je Česká obchodní inspekce (případně jiný subjekt, je-li povřen Ministerstvem průmyslu a obchodu). Bližší informace o možnosti mimosoudního řešení spotřebitelského sporu spotřebitel dále nalezne na internetových stránkách ČOI, viz. www.coi.cz.