MDŽ na Bludovečku

Sobota, 5. Březen 2016 - 10:00 - Neděle, 6. Březen 2016 - 20:00
Na Bludovečku víme, jak úžasné bytosti ženy jsou, proto jsme se na Bludovečku rozhodli jim ke každému zakoupenému menu darovat menší pozornost.

Ve dnech 5.-6.3.2016 Vám nabídneme speciální Retro menu, k němuž každá žena dostane i menší pozornost v podobě karafiátu.

Restaurace a penzion Bludoveček informuje spotřebitele, že podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, má spotřebitel právo řešit spor mezi společností a spotřebitelem, pokud půjde o spor týkající se kupní smlouvy nebo smlouvy o poskytování služeb ze strany společnosti spotřebiteli a tyto smlouvy byly uzavřeny mezi společností a spotřebitelem počínaje dnem 1. 2. 2016 a dále (dále jen "spotřebitelský spor") formou mimosoudního řešení, kdy subjektem, k němuž je spotřebitel oprávněn předložit návrh na mimosoudní vyřešení sporu se společností je Česká obchodní inspekce (případně jiný subjekt, je-li povřen Ministerstvem průmyslu a obchodu). Bližší informace o možnosti mimosoudního řešení spotřebitelského sporu spotřebitel dále nalezne na internetových stránkách ČOI, viz. www.coi.cz.