Lázně Bludov

V Bludově se nachází také věhlasné lázně, které se specializují na léčbu dětské obezity, nemoci ledvin, močových cest, cukrovky a kloubového revmatismu.

Vzdálenost od Bludovečku: 3 km

Byly založeny roku 1929 a ke svému provozu využívají  pramen sirano-chlorido-sodné vody, který vyvěrá z hloubky 130 metrů.

V areálu se kromě ubytování a restaurace určené především lázeňským hostům nachází i kavárna, nebo například park s minigolfem.

Podrobnější informace o dostupných službách, procedůrách, vstupném a otvírací době najdete na oficiálních webových stránkách lázní.

Zdroj obrázku:  http://img18.rajce.idnes.cz/d1803/5/5120/5120948_ab39e20fec070c1e3d8f436...

Restaurace a penzion Bludoveček informuje spotřebitele, že podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, má spotřebitel právo řešit spor mezi společností a spotřebitelem, pokud půjde o spor týkající se kupní smlouvy nebo smlouvy o poskytování služeb ze strany společnosti spotřebiteli a tyto smlouvy byly uzavřeny mezi společností a spotřebitelem počínaje dnem 1. 2. 2016 a dále (dále jen "spotřebitelský spor") formou mimosoudního řešení, kdy subjektem, k němuž je spotřebitel oprávněn předložit návrh na mimosoudní vyřešení sporu se společností je Česká obchodní inspekce (případně jiný subjekt, je-li povřen Ministerstvem průmyslu a obchodu). Bližší informace o možnosti mimosoudního řešení spotřebitelského sporu spotřebitel dále nalezne na internetových stránkách ČOI, viz. www.coi.cz.